Crestron

 

Specializujeme se na řešení moderních elektroinstalací s řídicím systémem Crestron. Z našich dlouholetých zkušeností v oblasti řídicích systémů považujeme tohoto výrobce za absolutní špičku ve své kategorii.

Společnost Crestron, byla založena v roce 1970. Crestron vyrábí více než 4 000 produktů v oblasti řídicích systémů a distribuce audio a video. Naše společnost je dodavatelem a integrátorem řešení Crestron více než 10 let. Za rok 2015 jsme zároveň byli největším odběratelem v celé České republice. Tým našich technických specialistů prochází pravidelným školením a certifikací na použití produktů Crestron. Naši lidé se řadí v České republice mezi špičku ve svém oboru.

Certifikát Crestron programátor Certifikát Crestron - Digital Media projektant Certifikát Crestron - Digital Media inženýr Certifikát Crestron - Digital Media technik

Crestron - Integrated by Design

Crestron technologie pro domácnosti

Protože svět je stále více digitální a množství elektronických zařízení vstupuje do našich domovů, nebylo by skvělé ovládat vše jedním jednoduchým zařízením?

logo Crestron

S řídicím systémem Crestron můžete ovládat všechny své televizory, filmové přehrávače, hudbu, monitorovat a nastavovat osvětlení, teploty, rolety, žaluzie a zabezpečovací systém - kdykoliv a kdekoliv pomocí vašeho iPhone®, iPad® nebo Android™ zařízení

Technologie Crestron pro domácnosti Vám umožňují:

 • Snadno ovládat veškeré technologie ve vaší domácnosti z počítačů, dotykových obrazovek nebo z aplikace na Vašem chytrém zařízení
 • Plánovat a automatizovat úlohy jako je například stahování rolet nebo žaluzií, stmívání světel, zamykání a odemykání dveří a nastavování teploty v domě
 • Stisknutím jednoho tlačítka vytvořit dokonalé prostředí pro různé aktivity, jako je sledování filmů, zábava nebo spánek
 • Přesně sledovat spotřebu energií a optimalizovat náklady na energie
 • Přebírat kontrolu nad novými technologiemi, které přidáváte do domácnosti
 • Přenést všechny vypínače a dálkové ovladače do rozhraní jedné dotykové obrazovky

Crestron technologie pro budovy

Množství technologií v místnostech, budovách a kancelářských centrech stále stoupá. A každá nová technologie přidává další vrstvu komplexity.

Nyní všechny techologie v budově - AV, hlas a data, osvětlení, rolety, zabezpečení, HVAC - mají připojení k síti. Ale nejsou na stejné platformě. Je tedy nutné je spravovat každou zvlášť. To není příliš efektivní, ani pohodlné.

Crestron integruje všechny různé systémy a zařízení v budově do jedné otevřené platformy, takže mohou komunikovat a spolupracovat bez problémů. Zajišťuje schopnost monitorovat, nastavovat a ovládat všechny technologie z jedné platformy, odkudkoliv a kdykoliv. Výsledkem jsou nižší provozní náklady, vyšší produktivita, efektivita a pohodlí.

Technologie Crestron Vám umožňují:

 • Integrovat různé systémy v rámci celé budovy tak, aby spolupracovaly inteligentně
 • Sledovat, nastavovat a řídit veškerou technologii v budově z centrálního řídícího panelu
 • Provádět automatické akce podle dat z místností a zařízení
 • Škálovat řešení v rámci celé budovy podle rostoucích potřeb

Výhody Crestron - Integrated by Design:

 • Předvídání problémů dříve, než nastanou a možnost reakce na problémy okamžitě
 • Automatické a okamžité upozornění na počítač nebo jiné chytré zařízení
 • Snížení počtu výpadků a zásahů technické podpory
 • Sledování a řízení spotřeby energií a snížení provozních nákladů budovy

Chytrá domácnost

 
 
Rozhodujete se mezi chytrým řízením vaší domácnosti a klasickou elektroinstalací? Máme pro vás připravené revoluční a jednoznačně výhodné řešení, které musíte mít.
Chytrá domácnost

Chytrý dům

 
 
Komfort v podobě jednoduchého a intuitivního ovládání, užitečné automatické funkce, bezpečnost, ale i snížení provozních nákladů. To vše vám může chytrý dům nabídnout.
Chytrý dům

Rezidence

 
 
Rozsáhlé a technologicky náročné rezidenční objekty vyžadují individuální přístup s přihlédnutím na konkrétní požadavky uživatele a použité technologie.
Rezidence

Prezentační sály

 
 
Jednoduchost ovládání prezentační techniky nebo videokonference umožňuje snadnou a rychlou obsluhu zasedacích místností, prezentačních sálů apod.
Prezentační sály

Komerční prostory

 
 
Automatické spouštění hudby, spínání osvětlení, návaznost technologií. Snadné ovládání v prostorách nákupních center, kin a další. Přidává hodnotu celému komplexu.
Komerční prostory

Inteligentní budova

 
 
Výhodou integrace řídicího systému v kancelářských budovách je automatizace a správa přístupových a bezpečnostních systémů, regulace vnitřního prostředí a energy management.
Inteligentní budova

Řídicí
systémy

řídící systémy Crestron
Řídicí
systémy

Zabezpečovací
technika

zabezpečovací technika
Zabezpečovací
technika

Audio / Video
technika

audio / video technika
Audio / Video
technika

Distribuce A/V signálu

kamerová technika
Distribuce A/V signálu

ICT
systémy

ICT systémy
ICT
systémy